Розіграш: КУПУЙ! ДОНАТЬ! ВИГРАВАЙ IPHONE 13! 25% прибутку перераховуємо на підтримку ЗСУ

Повернення та обмін

Правила обміну та повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині “OTAJE.COM”

Перш ніж повернути товар, необхідно зв’язатися з нами і наші менеджери розкажуть вам, що потрібно для повернення. Це заощадить ваш час та спростить процедуру повернення.

Ви можете обміняти або повернути товар, який не підійшов протягом 14 днів з моменту покупки.

Товари фінального розпродажу зі знижкою 50% і більше не підлягають поверненню!

Умови обміну/повернення:

Ви можете обміняти товар, якщо він не підійшов за розміром, зовнішнім виглядом або був виявлений дефект, за умови, що товар не був у вжитку, а його упаковка, етикетки, властивості, товарний вигляд та фабричні ярлики збережені. Обмін та повернення товару здійснюється за допомогою кур’єрської служби «Нова пошта».

Процедура обміну/повернення:

Обмін та повернення товару здійснюється за допомогою кур’єрської служби “Нова пошта”.

Адреса доставки вказана у Бланку для повернення, яке ви отримали разом із замовленням.

При відправленні товару, будь ласка, не вибирайте спосіб оплати післяплатою. Посилки, надіслані таким чином, будуть повернені відправнику.

Повернення коштів здійснюється лише після отримання нами товару, який вам не підійшов.

Процедура повернення коштів

Ви можете отримати гроші такими способами:

  • На вашу банківську картку
    Повернення коштів на банківську картку можливе, якщо ви оплачували товар банківською карткою на сайті. Також ми перерахуємо гроші на вашу картку, якщо ви оплачували замовлення післяплатою. Повернення грошей здійснюється після надання всіх необхідних реквізитів (МФО, ЄДРПОУ, ІПН, розрахунковий рахунок банку тощо).
  • На ваш розрахунковий рахунок у банку
    Повернення коштів буде здійснено на ваш розрахунковий рахунок, якщо ви оплачували замовлення банківським переказом як юридична особа. Повернення грошей здійснюється після надання всіх необхідних реквізитів (МФО, ЄДРПОУ, ІПН, розрахунковий рахунок банку тощо).

Коли я отримаю свої гроші за повернутий товар?

  • при оплаті готівкою при отриманні замовлення на відділенні “Нова пошта”, ви можете отримати кошти за допомогою переказу на банківську картку будь-якого банку, оформлену на ваше ім’я протягом 14 робочих днів з моменту отримання нами товару;
  • при оплаті банківською карткою у відділенні “Нова пошта”, ви отримаєте кошти на картку одержувача замовлення протягом 14 робочих днів з моменту отримання нами товару;
  • при сплаті банківською карткою на сайті ви отримаєте кошти на картку одержувача замовлення протягом 14 робочих днів з моменту отримання нами товару.

У разі повернення товару неналежної якості (Ст. 8 Закону України “Про захист прав споживачів”, ст.1, п.12-13) магазин бере на себе витрати на пересилання.

Бажаємо, щоб придбані у нас товари приносили вам лише радість.

Закрыть

Войти

Закрыть

Корзина (0)

Корзина пока пуста Корзина пока пуста.